SSSHayır bu bir devremülk sistemi DEĞİLDİR. Evin tapusu ve tek sahibi siz olursunuz. Dilediğiniz zaman kullanabilir yada sürekli burada yaşayabilirsiniz. 

EVET evinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz kişiye dilediğiniz fiyata da satabilir yada kiraya verebilirsiniz.

Golf Resort Türkiye de çok fazla örneği olmayan Amerika’daki sistemlerden geliştirilmiş bir projedir. 7 yıldızlı bir otel konseptinde hazırlanmış, 16,5 milyon metrekare üzerine oturan, içinde golf sahası 11 adet yüzme havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, saunası, tenis kortları, marketi, alışveriş mağazaları, restaurant ve kafeleri olan bir komplekstir. Buradaki tüm sosyal bölümlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücretler ise tıpkı normal hayattaki gibi, cafeye oturduğunuzda hesabı ödersiniz, masaj yaptırırsanız masaj ücreti ödersiniz. Tüm sosyal tesislerden ücretsiz yararlanırsınız.

Daire aidatları m2 ye göre değişmekle birlikte 250- 350 TL. Arasındadır. Bu bedele, ortak alanların bakımı dairenizin zorunlu deprem sigortası, dairenizin dış cephe bakımları, site güvenliği dahildir.

çok farklı daire seçenekleri vardır. 1+1, 2+1, 2+1 çift banyo, 3+1, dubleks, bahçe katı, deniz manzaralı, doğa manzaralı seçenekler mevcuttur.

Hayır, Golf sahası ve Restauranlar doğal olarak ücretlidir. Yediğiniz yemeğin ücretini ödersiniz. Ancak Ev sahipleri buralardan indirimli faydalanır.

750 Adet üniteden oluşmaktadır. Bunun 650 si aktif olarak kullanımda sadece 90-100 adet satılık daire bulunmaktadır.

Her evde olduğu gibi, burada da mutfağınız vardır. Yemeklerinizi ister evinizde ister dışarda yiyebilirsiniz.

Ev sizin, siz kimin kalmasını isterseniz o kalır.

Güvenlin yılın 12 ayı ve 24 saat aktiftir. Resort girişinde bariyerli güvenlik sistemleri ve güvenlik elemanları vardır. Tüm bölge 24 saat güvenlik kameraları ile izlenir. 

Deniz sezonunda resorta ait plaja her yarım saatte bir ulaşım vardır.

SSS
SSS
SSS
SSS
SSS
SSS