Firma Profili


Firma Profili

Almanya Merkezli şirketimiz,

Avrupa Birliği Ülkelerine kıyasla gayrimenkulda çok avantajlı m2 fiyatlarına  sahip Türkiye (İzmir, Kuşadası, Çeşme, Gümüldür, Seferihisar) ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (Lefkoşa, Girne) gayrimenkulda uzmanlaşmıştır.

Yatırım amaçlı ya da yılın 10 ayı güneşlenme süresi bulunan sahil kasabalarında  emekliliğini geçirmek isteyen kişilere ihtiyaçlarına en uyun gayrimenkulu Ülkelerinde alıştıkları ciddiyet ve kalitede sunmayı amaçladık.

Danışmanlığını yaptığımız kişilere farklı alternatifler sunarak yaptıkları yatırımda %100 kazanma garantili hizmet sunmak hedefimiz.

Sadece klasik bir emlak veya aracılık hizmetinin ötesinde,

  • Yatırım amaçlı arsa portföyü oluşturmak
  • Arsanızın inşaat izinlerinin alınarak inşaat aşamalarının organizasyonu
  • Yatırım amaçlı projeden ya da anahtar teslim Villa portföyü oluşturmak. (Proje Başlangıcında yapılan sözleşmelerde proje bitimi satış garantisi ve/veya kazanç garantisi sözleşmeye ilave edilmektedir.)
  • Daire portföyü oluşturmak.
  • Gayrimenkulünüzün siz olmadığınız zamanlarda kısa süreli ya da sürekli olarak kiralanması. İşlerini de sizin adınıza organize etmekteyiz.
  • İster daire ister villa tercihlerinde 0 projelerde istediğinize göre düzenlemeler yapılabilmekte, mobilyalı ya da mobilyasız teslimat yapılabilmektedir.

Hukuk departmanı dahil olmak üzere iç mimar ve peyzaj konularında da kadrolaşarak kurumsal bir yapıya sahip olma yolunda adımlarımızı attık.

Kısacası;

Faizlerin bu kadar düşük olduğu m2 fiyatlarının bir o kadar yüksek olduğu Avrupa ülkelerinde yatırım yapmak yerine;

yılın 10 ayı güneşli, m2 fiyatlarının çok uygun olduğu, cebinizdeki Euro'nun 3 katı satın alma gücüne sahip olduğu bir ülkede yatırım yapmak dan daha mantıklı bir şey olamaz.

Bu amaçla Almanya'nın tüm şehirleri  başta olmak üzere, tüm Avrupa'da şubeleşerek Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin gerçek bir yatırım ve yaşam cenneti olduğunu anlatmayı misyon edindik.

“DFK ile gözünüz arkada kalmasın”